להרגיש בפנים, גם כשאתם בחוץ

פרגולות וסגירות מאלומיניום.
עיצוב בהתאמה אישית לגינה ולמרפסת.

לקביעת פגישה עם נציג ללא התחייבות השאירו פרטים

IMAGO

הנוף הטוב ביותר, שלך.

®Imago הוא פרויקט Corradi שנולד מתוך חזון חדש של המרחב החיצוני ביחס לשימוש בו, מה קורה שם ומה שאתה יכול לדמיין לעשות בו.

דמיינו מרחב שבו מתי ואיפה מאבדים כל משמעות, פנים וחוץ מתמזגים ומשלימים זה את זה.

ניתן לשנות את החללים הפנימיים של ®Imago בהתאם לתפקוד שהם מיועדים לה, גם הודות למודול Private, פינה פרטית שיכולה לשמש כחדר הלבשה, ארון בגדים, סידורי שולחן ועוד..

MAESTRO PERGOTENDA®

החיבור המושלם בין הפנים לחוץ.

לא רק בגלל שמדובר בפרגולה החשמלית, אלא בעיקר בגלל שהוא מציע מגוון רחב של תצורות, המאפשר התאמה אישית של המבנה, המידות והצבעים. כל זה ללא שיפוע. רמת ורסטיליות שהופכת את מאסטרו לפתרון בלעדי וייחודי בתעשייה.

אֵיך? עם סגנון מוגדר היטב ותכונות ייחודיות שהופכות את פרגולת האלומיניום של מאסטרו לבלתי ניתנת לעמוד בפניה.  חדשנות, טכנולוגיה ואישיות נהדרת הם המרכיבים הייחודיים של המוצר הזה של Corradi שמביט אל העתיד של החוץ.

פרגולת אלומיניום קבועה

פרגולה קבועה בעלת שלבי הצללה בלעדיים שיוצרו ותוכננו ליצירת אפקט הצללה אידיאלי תוך שמירה על מראה אסטטי, מודרני ונקי. הפרגולה מספקת הצללה קבועה ויכולה לספק אטימות מלאה למים בלי לפוגע בכניסת האור, נוסף על כך, חיפוי הפרגולה מספק הגנה מקרינת UV. לפרגולה ניתן להוסיף תאורת LED שקועה בתוך פרופיל ההצללה.

פרגולה נאספת STAR

3 שנים אחריות , 5 שנים אחריות על מנוע מבית סומפי
פרגולת STAR האיכותית והמיוחדת, מספקת אטימות והצללה מלאים ומותאמת לאקלים הישראלי ולעמידות בכל תנאי מזג האוויר. הפרגולה נאספת חשמלית וכך ניתן לשלוט בהצללה הנדרשת, הפרגולה מספקת פונקציונליות החל מסגירה מלאה ואטומה ועד פתיחה כמעט מלאה. לפרגולה יש מערכת ניקוז מים פנימית וחדשנית שמובילה את מי הגשמים ישירות לצינור סמוי.

פרגולה חשמלית - שלב דינמי

ייצור כחול לבן, עיצוב בהתאמה אישית וכולל אחריות
 
פרגולת אלומיניום חשמלית ומעוצבת בעלת שלבי הצללה הניתנים לכיוון חשמלית או ידנית. השלבים נעים על צירם, דבר המאפשר שליטה בזווית הפתיחה/סגירה של השלבים ועצירתם בזווית הרצויה. הפרגולה החשמלית עם מנוע מבית סומפי מספקת גמישות מלאה בשליטה על האור ובקרת מזג האוויר הנחוצה כל כך למרפסת, וכל זאת באמצעות לחיצה אחת על כפתור, כך ניתן לשלוט באפקט ההצללה הרצוי. ניתן להוסיף תאורת LED שקועה בתוך הפרופילים.
 

זכוכיות נאספות MULTISKY

לבתים פרטיים ועסקים מקסימום זכוכית ומינימום אלומיניום
 
פתרון חדשני וייחודי המספק סגירת מלאה עם מקסימום זכוכית ומינימום אלומיניום! המערכת בעלת פתיחה דינמית בהתאמה אישית המספקת מפתח מלא במידת הצורך. הזכוכיות הנאספות מתאימות לכל עונות השנה ותנאי מזג האוויר. לזכוכיות ניתן להוסיף וילון ייעודי לכל זכוכית מינימליסטי, מתוח וניתן לפתיחה דו כיוונית והתאמה אישית.

גגות הזזה

גג יוקרתי ודינמי עם אטימות מלאה למים
גג הזזה הינו דינמי ונפתח חשמלית או ידנית, בעל מראה ייחודי המוסיף פן עיצובי מרשים בכל מקום בו הוא מותקן. הגג מורכב ממסגרת אלומיניום ומכנפיים שנאספות ומורכבות מזכוכית או פנל אטום לבחירה. גג ההזזה מספק אטימות מלאה ועמידות בכל תנאי מזג האוויר ויכול להפתח בהתאם לצורך. הגג נחשב לאחד הפתרונות המתוכחמים והתמקדמים בעולם הקירוי העילי.

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה הינה פרגולה המדמה גג ״מרחף״ שאינה נתמכת בעמודים. כך יוצרת קו נוף נקי בשילוב חלל פתוח ומקורה ומעניקה מראה מינימליסטי, מודרני ואסתטי. כיום, ניתן לתלות את מרבית הפרגולות בכדי להנות מכל האפקטים והפונקציונליות וכך להיות עם ולהרגיש בלי.

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ בנויה מאלומיניום שניצבע בשיטת צביעה מיוחדת לקבלת אפקט המדמה מראה עץ אמיתי בשילוב כל תכונות האלומיניום. כך ניתן לקבל את המראה החמים, הטבעי והחי של עץ ותוך כדי להנות מהעמידות, העוצמה והמראה האלגנטי של אלומיניום , ללא בלאי ותחזוקה שוטפת הנדרשים מעץ.

אודות החברה

חברת Ecosky בעלת ניסיון מעל ל-30 שנים ועם אלפי לקוחות מרוצים מייצרת מגוון רחב של פרגולות אלומיניום, סוככים קבועים ומתקפלים, פרגולות דינאמיות וחשמליות וסגירות חורף לגינות, מרפסות ולבריכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובעיצוב בהתאמה אישית.

פתרונות ההצללה מאפשרים הצללה מלאה, חלקית או מינימלית בהתאם למוצר שנבחר.
מוצרים מבית חברת Ecosky מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכניקות הרכבה המתקדמות והחדשניות הקיימות כיום. וכל זאת בליווי אישי מול הלקוח משלב התכנון ועד ההתקנה הכוללת אחריות.

מה אומרים עלינו

ליצירת קשר

כתובת: ראש העין.       אמייל: sales@ecosky.co.il     טלפון: 03-5226800