החזון שלנו

להביא השראה וחדשנות באמצעות חיבור סביבת החוץ לפנים, למען שיפור איכות החיים של לקוחותינו.

nice to meet you

חברת ECOSKY היא חברה המתמחה במערכות הצללה מתקדמות ובפתרונות אלומיניום וזכוכית מגוונים. בעלת ניסיון מעל ל-40 שנים ועם אלפי לקוחות מרוצים. אקוסקיי הינה יצרנית, יבואנית ומשווקת של מגוון מוצרים המיועדים להצללה, קירוי, שליטה וסגירת חללים חיצוניים, בהתאמה אישית. 

אקוסקיי חרטה על דגלה איכות, עיצוב, בטיחות ואמינות. החל מפיתוח מוצרים ופרופילים בלעדיים ועד יבוא בלעדי של מותגים בין לאומיים, כל מוצר מייצג חזון עיצובי המשלב טכנולוגיות קצה כסטנדרט, ושימוש בחומרים איכותיים, כלים וטכניקות ההרכבה והיצור המתקדמות והחדשניות ביותר. כל זאת בליווי אישי מול הלקוח משלב התכנון ועד ההתקנה הכוללת אחריות.

לחברה מגוון רחב של פרגולות אלומיניום, פרגולות חשמליות ודינמיות, סגירות זכוכית ומוצרים היקפיים, סגירות חורף לגינות, מרפסות וחללי חוץ שונים. מערכות הצללה וקירוי מתקדמים, מאפשרים שליטה מלאה בעונות השנה, כמעט ולא דורשים תחזוקה וניתנים להתאמה לכל שטח.

למה אנחנו ?

ביטחון

ביטחון זו הדרך שלנו לגרום לכם להשתחרר ולהנות גם מחוויות שבעבר הרגישו מורכבות או טעונות. עם פתרונות איכותיים ובטוחים, שיאפשרו לכם להנות מהחיים שבחוץ ללא שום תופעות לוואי.

לייף סטייל

הכל מתחיל בדרך שבה אתם שואפים לחיות את חייכם. לכן, אנחנו משקיעים משאבים רבים בכדי ליצור פתרונות מתקדמים עטופים בעיצוב עכשווי ומתקדם, פתרונות שיתאימו את עצמם אל סגנון החיים שלכם, על שלל הצרכים והרצונות שהוא מקפל בתוכו.

אופטימיות

החיים הם עניין של נקודת מבט ובאקוסקיי אנחנו מתסכלים על החיים מנוקדת מבט חיובית. אנחנו תמיד נסתכל על כל מה שיפה בעולם.