גינות ומרפסות: כאשר החוץ הופך לבית

עם בוא הקיץ, השטח בחוץ הופך להיות הרחבה של הבית שלנו והמרחב בו נוכל לבלות כל רגע ביום בטבילה בטבע גדל. אנשים רבים חולמים להחזיק בית עם גינה, ואלה שיכולים ליהנות ממנו מנסים להפיק ממנו את המקסימום בכל עונה.

הקיץ, לעומת זאת, בייחוד בישראל, היא התקופה של השנה שבה הימים ארוכים וחמים יותר והחיים באוויר הפתוח הופכים כמעט להכרח שבו מחפשים הגנה מרעננת מהשמש, נרגעים או נהנים מפעילויות נעימות כמו קריאת ספר תוך לגימת משקה צונן או ישיבה עם משפחה וחברים. אזור חיצוני פירושו גם יותר מקום עבור חיות המחמד שלנו או אפילו אזור משחקים נחמד לילדים שלנו.

על מנת להפיק את המרב מהחלל החיצוני בביתכם, עליכם קודם כל לקחת בחשבון את השטח העומד לרשותכם ליצירת אזורים מוצלים וחדרים פונקציונליים כדי להפוך את החלל הזה בביתנו למגורים, נוח ורב תכליתי.

בעזרת פרגולות ומבנים חיצוניים ספציפיים, יהיה קל להפוך את הגינה, המרפסת או הפטיו להרחבה אמיתית ויפה של הבית שלנו. לפני שאתם מרהטים את החלל החיצוני שלכם בצורה הטובה ביותר, עליכם להחליט למה אתם רוצים להשתמש בשטח: פינת אוכל, מקום לפעילויות מהנות, מקום מפגש עם חברים, פינת כושר ועוד שלל רעיונות. לכל פעילות ישנה תצורה ועיצוב הניתנים להתאמה אישית בעזרת פרגולות המאפשרות גם להגביל את השטח וגם ליצור חללים מאובזרים וורסטיליים כדי לחוות את החוץ במיטבו.

מטבח באוויר הפתוח

 מי אמר שהמטבח היחיד האפשרי בגינה הוא ברביקיו? עם פרגולה ביו-אקלימית Imago למשל, תוכלו לעצב פינת גורמה משלכם ולחוות את התענוג של הכנת ארוחות הצהריים או הערב שלכם מוקפים בטבע. מערכת ביו-אקלימית זו מציגה חזון חדש של מרחב חיצוני המתמקד בשימוש בו, כלומר פרשנות אמיתית של החוץ החל מהאופן שבו אתה מתכוון לחוות אותו.

הסולריום הפרטי שלכם

ניתן לחשוב על המרפסת שלכם כעל מקום אינטימי לבלות בו רגעים הרחק ממתח ומעיניים סקרניות, עם אפשרות להתאים את האור והצל כרצונך. עם פרגולה נאספת Lumia, תוכלו ליצור נווה מדבר אמיתי של רווחה, בו תוכלו להשתזף וליהנות מרגעים מרגיעים בערבי קיץ חמימים.

יותר מקום לילדים

זמן המשחק של הילדים יהיה אפילו יותר מהנה אם מבלים בסביבה אוורירית ובריאה, אבל תמיד בבטיחות. לכן, על מנת להצליח להפיק את המרב מהחלל שמחוץ לבית כפינת משחקים, יהיה חיוני ליצור כיסוי המעניק צל והגנה לכל האורחים. עם פרגולה נאספת STAR  למשל, אתם יכולים להבטיח נוחות מירבית לאורחים הצעירים שלכם גם בשעות החמות ביותר.

בריאות וכושר

פעילות גופנית, כפי שכולנו יודעים, טובה לרווחתנו; ואם נעשה אותה בחוץ זה מביא אפילו יותר יתרונות. חשוב לדאוג לעצמך, במיוחד בתקופות חמות יותר בהן אנו מרגישים צורך לנשום ולהיות במגע עם הטבע. זו הסיבה שריהוט החלל החיצוני שלכם בפרגולות שנועדו להבטיח חוויה נעימה ונוחה בחלל החיצוני שלך חיוני לרווחה. עם פרגולה ביו-אקלימית Futura למשל, תוכלו לעשות כושר בחוץ כל השנה.

לא משנה באיזה פרויקט יש לכם בראש עבור הגינה, המרפסת או הפטיו שלכם, עליכם תמיד לזכור שעל ידי בחירת הרהיטים הנכונים, הטמפרטורה האידיאלית ומשחק האור והצל הנכון תוכלו להפוך את השטח החיצוני שלכם לחוויה בלתי נשכחת.