סגירת מרפסת: פתרון מושלם להרחבת שטח הבית ולהנות מהמרפסת בכל עונה ומזג אוויר

סוגי סגירות מרפסת –

 

  • סגירת מרפסת בזכוכיות נאספות: פתרון אלגנטי יוקרתי ופונקציונלי, המאפשר כניסת אור טבעי והגנה מגשמים, רוחות ואבק. מערכות כמו זכוכיות נאספות Multisky, יספקו סגירה עם מקסימום זכוכית ומינימום אלומיניום. (אליהן ניתן להוסיף וילונות ייעודיים להגנה מהשמש).
  • סגירת מרפסת בזיפים: זיפ הוא מסך הצללה ורטיקלי (אנכי), שניתן לפתיחה וסגירה ממונעת או ידנית, ועיקר השימוש בו הוא להצללה ופרטיות. מסכים כמו זיפ – ClipZIP, יספקו הצללה חיצונית איכותי ואלגנטית. חשוב לציין כי אינו יכול לספק אטימות מלאה למים ורוח, אך כן יענה על זה בצורה חלקית. בחירת סוג הסגירה למרפסת –

 

עליכם להחליט למה אתם רוצים להשתמש בשטח: פינת אוכל, מקום לפעילויות מהנות, מקום מפגש עם חברים, פינת כושר ועוד שלל רעיונות. לכל פעילות ישנה תצורה ועיצוב הניתנים להתאמה אישית בעזרת פרגולות (במידה ואין תקרה קיימת) וסגירות היקפיות המאפשרות גם להגביל את השטח וגם ליצור חללים מאובזרים וורסטיליים כדי לחוות את החוץ במיטבו.

על מנת להפיק את המרב מהחלל החיצוני בביתכם, עליכם קודם כל לקחת בחשבון את השטח העומד לרשותכם ליצירת אזורים מוצלים וחדרים פונקציונליים כדי להפוך את החלל הזה בביתנו למגורים, נוח ורב תכליתי.

בעת בחירת סגירת מרפסת, חשוב לקחת בחשבון את גודל המרפסת, כיוון השמש, תנאי מזג האוויר באזורכם, וסגנון העיצוב שלכם. 

בחרו פרגולה נאספת עבור:

  • אזור רגיעה במרפסת או הגינה: לרגעי ההרפיה שלכם, פתרון זה מאפשר לכם ליהנות מהבריזה של הקיץ או ליצור מרחב מוגן לקרוא או להירגע. מקום לארח בכל עונות השנה. חלל מקורה שיכול להיפתח לחלוטין בלחיצת כפתור.
  • אירועים חברתיים: למסיבות, חתונות או ארוחות ערב באוויר הפתוח, פרגולה נאספת מאפשרת להסתגל במהירות לשינויי אקלים פתאומיים וליצור את האווירה הרצויה.
  • סביבות מסחריות: מסעדות, חנויות וקניונים יכולים להשתמש בפרגולות אלה כדי ליצור אזורים חיצוניים לקבל את פני המבקרי, וכך להרוויח יותר מהאזורים החיצוניים במהלך השנה.
  • מרפסות של בתי מלון ונופש: מתקני האירוח יכולים להציע לאורחיהם מגוון חוויות, החל מסעודה רומנטית בחוץ ועד לרגעי מנוחה מחוץ לשמש.

ללא קשר לבחירה, פרגולות ביו-אקלימיות ופרגולות נאספות הן פתרונות מושלמים ליצירת חללי חוץ נעימים, אטרקטיביים ומוגנים, כך שתוכלו לחוות את היופי של החוץ בכל זמן.