פרגולות אלומיניום: פתרון הצללה מושלם לכל חלל חוץ

מהי פרגולה?

פרגולה היא מבנה קל הנבנה בגינה או במרפסת ומטרתו לספק הצללה מפני השמש, הגנה מפני הגשם ומפגעי מזג אוויר, פרטיות ושליטה בעונות השנה.

יתרונות פרגולות אלומיניום:

עמידות: פרגולות אלומיניום חזקות ועמידות לאורך שנים, הן עמידות בפני פגעי מזג האוויר, חלודה, קורוזיה וריקבון.

תחזוקה קלה: פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה רבה, הן אינן צריכות צביעה או טיפול מיוחד.

אסתטיקה: פרגולות אלומיניום מגיעות במגוון רחב של עיצובים, צבעים וטקסטורות, הן יכולות להתאים לכל סגנון אדריכלי ולכל חלל חוץ.

גמישות: פרגולות אלומיניום ניתנות להתאמה אישית, ניתן לבחור את גודלן, צורתן, אופן פתיחתן וסגירתן ועוד.

פונקציונליות: פרגולות אלומיניום מספקות הצללה יעילה מפני השמש, הן יכולות להגן מפני גשם ורוח ולשלוט על וויסות האוויר.

בידוד תרמי: פרגולות אלומיניום עם גג אטום יכולות לסייע בבידוד תרמי של האזור, הן יכולות להפחית את צריכת האנרגיה בקיץ ובחורף.

סוגי פרגולות אלומיניום:

פרגולות אלומיניום קבועות: פרגולות אלו אינן ניתנות לפתיחה או סגירה. ומספקות הצללה והגנה קבועה. למשל, פרגולה קבועה A-28, תספק אטימות ממים והגנה מהגשם ותוכל להתאים בצורה ורסטילית לכל חלל וצורה.

פרגולות אלומיניום חשמליות דינמיות: פרגולות אלו ניתנות לפתיחה וסגירה חשמלית, הן בעלות שלבי הצללה הניתנים לשליטה באמצעות שינוי הזווית שבה הלהב ממוקם, למשל ב-BIOCLIMATIC FUTURA השלבים ניתנים לפתיחה של עד זווית של 120 מעלות. כך ניתן לשלוט על כמות האור וההצללה, והאוורור בחלל.

פרגולות אלומיניום חשמליות נאספות: פרגולות אלו ניתנות לאיסוף מלא לכיוון הקיר, מספקות פונקציונליות, שליטה והסתגלות מהירה לכל עונות השנה. ניתן להשתמש במרפסת שמש בקיץ או בחלל סגור ומקורה בחורף. פרגולות נאספות כמו ה-STAR הנאספת, משנות את כללי המשחק של פנים וחוץ.

בחירת פרגולה:

חשוב להבין קודם כל על אילו צרכים נרצה שהפרגולה תענה ומה יהיה השימוש באזור המקורה. בעת בחירת פרגולה, חשוב לקחת בחשבון את גודל האזור, כיוון השמש, תנאי מזג האוויר באזורכם, וסגנון העיצוב שלכם. 

כיוון שכיום עולם הפרגולות עונה על צרכים מגוונים ולרוב גם במוצר אחד במקביל, חשוב להכיר את ההיצע והפונקציות שיש למבחר הסוגים להציע. תופתעו לגלות ורסטיליות רבה בסוגי המבנים, היכולות והטכנולוגיות שקיימות, ויכול להיות שתגלו שהפרגולה מספקת פתרונות שלא ידעתם שקיימים. 

כדאי להתייעץ עם חברה מקצועית שתוכל להתאים את הפתרון האידאלי.